KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925531
nr 1392 5531
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 55x46cm, oramad
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:42:53
300 kr
350 kr